01
02
03
04
insert image
O nas

Flash Investment

Jesteśmy zespołem profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży doradczej i inwestycyjnej.  Gwarantujemy najwyższą jakość usług, a brak korporacyjnych powiązań z jakimikolwiek instytucjami zewnętrznymi pozwala nam zachować bezstronność, elastyczność i efektywność działań. Przez ponad 5 lat na rynku wzięliśmy udział w 44 transakcjach, których dotychczasowa wartość przekroczyła 270 mln złotych.

Łączymy inwestorów ze spółkami o globalnym potencjale rozwoju, funkcjonującymi na szybko rozwijających się rynkach. Współpracujemy z podmiotami w zakresie pozyskiwania finansowania. Doradzamy i wspieramy w opracowywaniu i wdrażaniu strategii rozwoju oraz bieżącym zarządzaniu.

Inwestorom proponujemy inwestycje w projekty o dużym potencjale wzrostu w perspektywicznych branżach, jednocześnie zapewniając szeroki zakres możliwości inwestycyjnych. Poza finansowaniem  dłużnym, z naszym udziałem możliwe jest dokonywanie inwestycji bezpośrednio lub za pośrednictwem funduszy, platform crowdfunding’owych lub inwestycje we współpracy z instytucjami finansowymi.

5

LAT DOŚWIADCZENIA

12

DEBIUTÓW NA GIEŁDZIE

44

TRANSAKCJE

270

mln

POZYSKANEGO FINANSOWANIE

Skontaktuj się z nami

Kierujemy się profesjonalizmem, który pozwala nam dopasować ofertę do potrzeb Partnerów. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.Ważne informacje:
• W ramach wysyłania informacji handlowych będą wykorzystywane Państwa telekomunikacyjne urządzenia końcowe (np. telefon/komputer) oraz automatyczne systemy wywołujące w rozumieniu ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne.
• O szczegółowych zasadach przetwarzania Państwa danych osobowych mogą Państwo przeczytać w tym miejscu.
• * - W celu wyrażenia zgód tylko dla poszczególnych administratorów (Flash Ventures Alternatywna Spółka Inwestycyjna sp. z o.o., Flash Development sp. z o.o.) lub/i tylko dla wybranych kanałów komunikacji (adres e-mail/numer telefonu), prosimy o skorzystanie z tego formularza.
+48 720 800 468
biuro@flashinvestment.pl