5

lat

Na rynku inwestycyjnym

11

Debiutów na giełdzie

44

Transakcje

50

mln

Aktywów w portfelu

o spółce

FLASH VENTURES

Wspieramy founderów i inwestorów w osiąganiu celów biznesowych i inwestycyjnych. Jesteśmy zespołem doświadczonych ekspertów i analityków, którzy budują nową jakość na rynku venture capital w Polsce. Stawiamy na innowacyjność i każdego dnia wychodzimy poza schematy. Fundusz venture capital Flash Venture to więcej niż finansowanie projektów. Wspieramy przedsiębiorców w tworzeniu modelu biznesowego, bieżącym zarządzaniu i optymalizacji procesów. Zapewniamy kompleksowe wsparcie spółek w drodze na Giełdę Papierów Wartościowych.

JAKICH PROJEKTÓW SZUKAMY?

Szukamy projektów o wysokim potencjalne wzrostu wartości, których strategia rozwoju zakłada możliwość wprowadzenia akcji do obrotu na giełdzie lub sprzedaż do inwestorów branżowych, aby zapewnić naszym inwestorom możliwość wyjścia z inwestycji.

Game Development


Odnawialne źródła energii


Projekty Deweloperskie


Przemysł 4.0MedtechSztuczna inteligencja


Cyber bezpieczeństwo


Uczenie maszynowe


Nasze projekty

Spółki portfelowe

Postaw na venture capital z Flash Ventures

Zastanawiasz się, jak rozwinąć biznes i zwiększyć przychody? A może chcesz zainwestować w sprawdzony projekt? Rozwijamy spółki i pomagamy osiągać strategiczne cele biznesowe. Postaw na współpracę z nami i przekonaj się, jak kapitał z funduszu venture capital zmieni Twoją firmę.

projekty zakończone