Zaufaj ludziom

z prawdziwą pasją

Miejsce, w którym zamieszkasz musi pasować do Ciebie i dokładamy wszelkich starań, by tak właśnie było.

Zagospodarowanie przestrzeni w Warszawie i jej okolicy to dwa zupełnie różne kierunki, jednak w obu w pełni się odnajdujemy. Potrafimy dowieść, że nowoczesna zabudowa może łączyć w sobie piękno, funkcjonalność i użyteczność. Dzięki temu wznosimy komfort Twojego codziennego życia na nowy poziom.

01
02
03
04
insert image
Szukasz dewelopera godnego zaufania i z dużym doświadczeniem?

To właśnie my - Flash Development.

Oaza Bandurskiego

Oaza Bandurskiego to miniosiedle stylowych domków w spokojnej okolicy, położone blisko rzeki oraz centrum Marek. Inwestycja mieści się blisko sklepów, ścieżek rowerowych oraz w pełni rozwiniętej infrastruktury. Każdy dom posiada powierzchnie 144m2 i jest stylizowany na nowoczesną stodołę.

Handlowa Residence

Przy ulicy Handlowej na Targówku niedługo powstanie nasza kolejna inwestycja – budynek wielorodzinny, który składać się będzie z 18 lokali mieszkalnych oraz garażu podziemnego dla mieszkańców. To miejsce, które jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy i jednocześnie jest położone w spokojnej i okolicy.

Pułtuska

Inwestycja na Pułtuskiej to oryginalna i nowoczesna bryła, która będzie mieścić w sobie pięć apartamentów. Nasz projekt jest dowodem na to, jak dobrze wkomponować nową nieruchomość między już istniejące budynki.
Poznasz nasz zespół

Tworzymy przestrzenie, w których

sami chcielibyśmy spędzić swoją przyszłość.

Marta Stępniak

Dyrektor zarządzający

Michał Strąk

Dyrektor generalny